wyniki 2018/2019

Wyniki LA

DZIEWCZĘTA
Miejsce Szkoła Punkty
1 SP 2 Ostrów 778,0
2 SP Raszków 632,0
3 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 563,0
4 SP 1 Ostrów 328,0
5 SP Nowe Skalmierzyce 309,0
6 SP 14 Ostrów 269,0
7 SP 11 Ostrów 252,0
8 SP 4 Ostrów 22,0
CHŁOPCY
Miejsce Szkoła Punkty
1 SP Raszków 1125,0
2 SP Nowe Skalmierzyce 580,0
3 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 476,0
4 SP 14 Ostrów 323,0
5 SP 2 Ostrów 281,0
6 SP Ołobok 270,0
7 SP 11 Ostrów 123,0
8 SP Janków Przygodzki 94,0
9 SP 4 Ostrów 67,0
k100 1 Kanicka Inga 2005 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 12,93 1
k100 2 Urban Zuzanna 2003 SP 2 Ostrów 13,48 2
k100 3 Ułasik Julia 2004 SP 2 Ostrów 13,56 3
k100 4 Błaszczyk Nadia 2004 SP 2 Ostrów 14,23 4
k100 5 Lewińska Maja 2004 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 14,42 5
k100 6 Schur Julia 2004 SP 11 Ostrów 15,30 6
k100 7 Karwik Oliwia 2005 SP 11 Ostrów 15,35 7
k100 8 Harasymko Dominika 2003 SP Raszków 16,18 8
k100 9 Gruszczyńska Zuzanna 2003 SP Raszków 16,58 9
k100 10 Hyżorek Maria 2003 SP 1 Ostrów 16,78 10
k100 11 Krawczyńska Weronika 2005 SP 4 Ostrów 17,28 11
12
k300 1 Adamcio Dagmara 2005 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 46,90 13
k300 2 Pluta Aleksandra 2004 SP Raszków 54,03 14
k300 3 Walczak Magdalena 2003 SP 2 Ostrów 54,95 15
k300 4 Kasałka Eryka 2005 SP Raszków 55,60 16
k300 5 Kupczyk Klaudia 2003 SP 2 Ostrów 57,09 17
k300 6 Gromada Olga 2004 SP Raszków 57,74 18
k300 7 Matschi Alicja 2003 SP 1 Ostrów 61,53 19
20
k4x100 1 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 54,51 21
k4x100 2 SP 2 Ostrów 56,19 22
k4x100 3 SP Raszków 64,88 23
k4x100 4 SP Nowe Skalmierzyce 66,27 24
25
k600 1 Dąbrówka Lena 2005 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 149,61 26
k600 2 Dominik Ewa 2004 SP 14 Ostrów 158,11 27
k600 3 Sztok Zuzanna 2003 SP Raszków 211,93 28
k600 4 Grzybowska Zofia 2005 SP 2 Ostrów 214,46 29
k600 5 Zietek Aleksandra 2003 SP Raszków 217,04 30
k600 6 Trzcielinska Natalia 2004 SP 2 Ostrów 223,82 31
k600 7 Czerewkiewicz Klara 2005 SP 11 Ostrów 236,17 32
33
k1000 1 Stefańska Agnieszka 2005 SP Raszków 402,32 34
k1000 2 Zmyślona Zuzanna 2003 SP Raszków 433,42 35
39
kkula3 1 Wielebska Zuzanna 2003 SP Raszków 8,84 40
kkula3 2 Sójka Wiktoria 2003 SP Raszków 8,84 41
kkula3 3 Walczak Aleksandra 2003 SP 1 Ostrów 7,56 42
kkula3 4 Janos Marcelina 2003 SP 1 Ostrów 7,51 43
kkula3 5 Biniek Ewelina 2004 SP Nowe Skalmierzyce 7,46 44
kkula3 6 Mąkosza Daria 2005 SP 11 Ostrów 6,77 45
46
koszczep500 1 Jakubowicz Natalia 2003 SP 1 Ostrów 15,00 47
koszczep500 2 Łuczak Karolina 2004 SP Nowe Skalmierzyce 12,00 48
49
kw dal 1 Janus Natalia 2004 SP 2 Ostrów 4,15 50
kw dal 2 Jędras Wiktoria 2005 SP Nowe Skalmierzyce 4,10 51
kw dal 3 Pluta Aleksandra Kinga 2003 SP Raszków 3,77 52
kw dal 4 Dobroś Aleksandra 2004 SP Raszków 3,74 53
kw dal 5 Rubas Michalina 2005 SP Nowe Skalmierzyce 3,73 54
kw dal 6 Kierzyna Gabriela 2005 SP 11 Ostrów 3,69 55
kw dal 7 Przygoda Klaudia 2003 SP Raszków 3,64 56
kw dal 8 Wiatrowska Weronika 2005 SP Nowe Skalmierzyce 3,39 57
58
kwzwyż 1 Walendowska Nel 2004 SP 14 Ostrów 1,35 59
kwzwyż 2 Wojciechowska Zofia 2004 SP 14 Ostrów 1,30 60
kwzwyż 3 Piec Marcelina 2004 SP 1 Ostrów 1,30 61
kwzwyż 3 Nowicka Nadia 2003 SP 2 Ostrów 1,30 62
kwzwyż 5 Orczykowska Tamara 2003 SP 2 Ostrów 1,25 63
kwzwyż bw Winter Kinga 2004 SP Nowe Skalmierzyce 64
kwzwyż bw Walczak Kinga 2004 SP Nowe Skalmierzyce 65
66
CHŁOPCY 67
m100 1 Stojanowski Piotr 2004 SP 14 Ostrów 12,23 68
m100 2 Marciszewski Robert 2003 SP Raszków 12,73 69
m100 3 Walczak Piotr 2003 SP 2 Ostrów 12,90 70
m100 4 Prużyński Jakub 2004 SP 2 Ostrów 13,02 71
m100 5 Paluszkiewicz Kacper 2005 SP Ołobok 13,48 72
m100 6 Ździebkowski Przemysław 2004 SP Raszków 13,60 73
74
m300 1 Zimniak Kacper 2004 SP Raszków 37,96 75
m300 2 Adamcio Cyprian 2003 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 38,04 76
m300 3 Cegła Kacper 2004 SP 14 Ostrów 40,47 77
m300 4 Pluta Dawid 2003 SP Raszków 50,66 78
m300 5 Zdziebkowski Sebastian 2005 SP Raszków 51,44 79
80
m600 1 Dudkowiak Jacek 2003 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 143,13 81
m600 2 Kaczocha Mikołaj 2004 SP Raszków 148,23 82
m600 3 Klejn Aleksander 2004 SP 4 Ostrów 202,16 83
84
m1000 1 Jankowski Marek 2003 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 302,00 85
m1000 2 Waśko Miłosz 2003 SP Raszków 312,20 86
m1000 3 Sobczak Jakub 2005 SP 14 Ostrów 313,89 87
m1000 4 Kaczocha Szymon 2003 SP Raszków 314,82 88
m1000 5 Jaworowski Kamil 2003 SP Raszków 334,73 89
90
m4x100 1 ZS Sióstr. Salezj Ostrów 50,10 91
m4x100 2 SP Raszków 52,11 92
m4x100 3 SP Nowe Skalmierzyce 53,00 93
94
mkula5 1 Kaleta Szymon 2003 SP Raszków 9,24 95
mkula5 2 Szczepanek Mateusz 2003 SP Raszków 8,93 96
mkula5 3 Wicenciak Jędrzej 2003 SP Raszków 8,79 97
mkula5 4 Krzesiński Maks 2005 SP 11 Ostrów 6,68 98
99
moszczep600 1 Jancik Szymon 2004 SP Ołobok 28,10 100
moszczep600 2 Baranek Kacper 2005 SP Nowe Skalmierzyce 24,80 101
moszczep600 3 Rosiński Konrad 2003 SP Nowe Skalmierzyce 21,80 102
moszczep600 4 Woźnicki Patryk 2004 SP Nowe Skalmierzyce 20,00 103
moszczep600 5 Lipiński Jakub 2004 SP Nowe Skalmierzyce 19,80 104
105
mw dal 1 Robotnikowski Jakub 2004 SP Ołobok 5,75 106
mw dal 2 Christ Mikołaj 2003 SP Nowe Skalmierzyce 5,38 107
mw dal 3 Sójka Szymon 2003 SP Raszków 5,33 108
mw dal 4 Dynkowski Miłosz 2004 SP Raszków 4,96 109
mw dal 5 Gwiazda Dawid 2005 SP Raszków 4,64 110
mw dal 6 Kowalczyk Mikołaj 2005 SP 4 Ostrów 3,89 111
112
mwzwyż 1 Spychalski Bartosz 2004 SP Janków Przygodzki 1,45 113
mwzwyż 2 Polerowicz Wiktor 2003 SP 2 Ostrów 1,40 114
mwzwyż 3 Wachna Grzegorz 2005 SP Nowe Skalmierzyce 1,40 115
mwzwyż 4 Kowalczyk Kacper 2004 SP Nowe Skalmierzyce 1,25 116
mwzwyż 4 Grzesiak Norbert 2005 SP 11 Ostrów 1,25 117
mwzwyż 6 Wilczura Kacper 2004 SP Nowe Skalmierzyce 1,20 118
mwzwyż 6 Bartoś Patryk 2004 SP Nowe Skalmierzyce 1,20 119
mwzwyż bw Kosowski Adam 2005 SP Nowe Skalmierzyce 120
121

 

Komunikat z Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego i Powiat Ostrowskiego Ostrowskiego SZS z sztafetowych biegów przełajowych Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych zawody powiatowe odbyły się 05.10 br (zamiast 03.10.br)’

Podczas otwarcia podsumowano wyniki współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym ubiegłym i wyróżniono dziewczęta SP Sióstr Salezjanek za zwycięstwo w finale krajowym SZS w 4-boju LA.

Wyniki w ramach Igrzysk Dzieci:

-dziewczęta

1 miejsce SP Raszków

2 miejsce SP1 Ostrów

3 miejsce SP7 Ostrów

4 miejsce SP6 Ostrów

5 miejsce SP S.Salezjanek

6 miejsce SP11 Ostrów

7 miejsce SP Edukator

8 miejsce SP 5 Ostrów

9 miejsce SP9 Ostów

chłopcy:

1 miejsce SP Raszków

2 miejsce SP11 Ostrów

3 miejsce SP1 Ostrów

4 miejsce SP2 Ostrów

5 miejsce SP7 Ostrów

6 miejsce SP Edukator

7 miejsce SP6 Ostrów

8 miejsce SP9 Ostrów

9 miejsce SP5 Ostrów

Wyniki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

dziewczęta:

1 miejsc SP Raszków

2 miejsce SP2 Ostrów

3 miejsce SP1 Ostrów

4 miejsce SP14 Osatrów

5 miejsce SP Edukator

6 miejsce SP5

chłopcy:

1 miejsce SP S.Salezjanek

2 miejsce SP14 Ostrów

3 miejsce SP1 Ostrów I

4 miejsce SP Raszków

5 miejsce SP Ociąż

6 miejsce SP Edukator

7 miejsce SP1 Ostrów II

Zawodnicy drużyn, które zajeły I-III miejsce w poszczególnych kategoriach otrzymali medale, a drużyny wyróżniono dyplomami ufundowanymi przz Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

W Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej 10 października w Szkole Podstawowej nr14 udział wzieły : SP nr7, SP nr1, SP Edukator, SP nr14, SP nr9, i SP Sióstr Salezjanek. Uczestniczące szkoły podzielone zostały na dwie grupy.

Grupa „A”

1.SP nr7   III miejsce

2.SP nr 14  I miejsce – półfinał

3.SP S.Sal. II miejsce – pólfinał

SP nr 7 – Sp nr14 0:6, SP nr 14 – SP SS 3:0, SP  S.Sal. – SP nr 7  5:0

Grupa „B”

  1. SP nr 1  (T)    II miejsce – półfinał
  2. SP Edukator III miejsce
  3. SP nr 9  I miejsce półfinał

SP nr 1 -SP E 1:0, SPE- SP nr 9 0:6, SP nr 9 – SP1(T) 2:1

Mecze półfinałowe:

SP14- SP1(T) 7:0, SP9 – SP S.Sal. 1:0,

Mecze finałowe

o III miejsce SP1(T)  – SP S.Sal. 2:1

o I miejsce SP14- SP9  10:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce SP nr 14 awans

II miejsce SP nr 9

III miejsce SP nr 1

IV miejsce SP S.Sal.

V – VI miejsce SP Edukator i SP nr7

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Igrzysk Dzieci w halowej piłce nożnej.

Szkoła Podstawowa nr 7 dnia 19.10.2018 r.

Wyniki grupy „A”

Dębnica – Raszków 1:1, Nowe Skalmierzyce – SP nr 7 Ostrów 0:1, Dębnica – Nowe Skalmierzyce 1:2, Raszków – SP nr 7 1:1, Dębnica – SP nr 7  3:0, Raszków Nowe Skalmierzyce 1:1

Wyniki grupy „B”

Odolanów – ZS S.Sal. 0:3, Topola Mała – Rososzyca 6:0, Odolanów – Topola Mała 1:2, ZS SS – Rososzyca 6:0, Odolanów – Rososzyca 1:3, ZS SS – Topola Mała 7:2

Półfinał

Dębnica – Topola Mała 0:1   ZS S.Sal. – Nowe Skalmierzyce 0:1

Finał – klasyfikacja końcowa:

1 miesce Nowe Skalmierzyce

2 miejsce SP Topola Mała

3 miejsce SP S.Sal. Ostrów

4 miejsce SP Dębnica

5-6  miejsce  SP nr 7 Ostrów i SP Rososzyca

7-8 Raszków i Odolanów

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej

Ostrów SP nr 14 dnia 22.10.2018 r.

Wyniki grupy „A”

SP nr 9 – Odolanów 0;2, SP nr 14 – Sobótka 6:2, Odolanów – SP 14 0;3, SP 9 – SP14 0:7, Odolanów – Sobótka 1″3, SP9 – Sobótka 0:6

Wyniki grupy „B”

Sośnie – Sieroszewice 3:2, N. Skalmierzyce – Raszków 2:2, Sieroszewice – N.Skalmierzyce 1:0, Sośnie – N.Skalmierzyce 3:0, Sieroszewice – Raszków 6:0, Sośnie – Raszków 1:0

Półfinał”

SP 14 – Sieroszewice 1:0, Sośnie – Sobótka 3:0

Finał o 3 miejsce Sieroszewice – Sośnie 1:0, o 1 miejsce SP14 – Sobótka 3:0

Klasyfikacja końcowa

1 miejsce SP 14 Ostrów Wielkopolski – awans

2 miejsce SP Sobótka – awans

3 miejsce SP Sieroszewice

4 miejsce SP Sośnie

5-6 miejsce N.Skalmierzyce, SP Odolanów,

7-8 miejsce SP Raszków, SP9 Ostrów Wielkopolski

 

MISTRZOSTWA POWIATU OSTROWSKIEGO W UNIHOKEJU

W dniach 24 i 26 października odbyły się w  hali sportowej SP w Gorzycach Wielkich im.I.Ulatowskiego  turnieje etapu powiatowego w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznika   2003-2005.

W turnieju dziewcząt rywalizowały 4 drużyny systemem ,,każdy z każdym”, czas gry 2×10 min.

Wyniki meczów:

SP Odolanów-  0-4 SP Gorzyce Wielkie

SP Raszków       3-0 SP Sośnie

SP Odolanów    0-5 SP Raszków

SP Sośnie           1-4 SP Gorzyce Wielkie

SP Gorzyce W.   0-0 SP Raszków

SP Sośnie            3-0 SP Odolanów

Klasyfikacja końcowa:

1.SP Raszków         7 pkt. bramki 8-0

2.SP Gorzyce W.    7 pkt. bramki 8-1

3.SP Sośnie             3.pkt. bramki 4-7

4.SPOdolanów       0 pkt. bramki 0-12

W rywalizacji chłopców uczestniczyły również 4 zespoły, rozegrano 6 spotkań ,,każdy z każdym”, czas gry 2x10min.

Wyniki meczów:

1.SP Szczury         1-2 SP Sióstr S. w Ostrowie Wlkp.

  1. SP Granowiec   1-3 SP Gorzyce W.

3.SP Szczury          3-0 SP Granowiec

4.SP Gorzyce W.    2-1 SP Sióstr S. w Ostrowie Wlkp.

5.SP Sióstr S. w Ostrowie Wlkp.    3-1 SP Granowiec

6.SP Gorzyce W.   0-2 SP Szczury

O zwycięstwie w turnieju zadecydowała tzw. ,,mała tabela” ponieważ trzy zespoły miały taką samą ilość pkt. i zadecydowała różnica bramek w spotkaniach pomiędzy zainteresowanymi zespołami:

Klasyfikacja końcowa:

1.SP Szczury  br. 3-2, +1

2.SP Sióstr Salezjanek w Ostrowie br. 3-3,  0

3.SP Gorzyce Wielkie br. 2-3, -1

4.SP Granowiec

Drużyny  otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Ostrowski Szkolny Związek Sportowy.

Opr.BS.

Wyniki mistrzostw Ostrowa Wlkp i Powiatu Ostrowskiego Igrzysk Dzieci SZS w sztafetach pływackich

Dziewczynki:

1 miejsce  – Zespół Szkół S. Salezjanek Ostrów Wlkp 1.55,82

2 miejsce  – SP nr 5 Ostrów Wlkp 2.07,93

3 miejsce SP nr 7 Ostrów Wlkp 2.39,92

Chłopcy:

1 miejsce SP S.Sal. Ostrów Wlkp 1.51,32

2 miejsce SP nr 7 Ostrów Wlkp 2.,10,85

3 miejsce SP nr 5 Ostrów Wlkp 2.31,18

Wyniki mistrzostw Ostrowa Wlkp i Powiatu Ostrowskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej  SZS w sztafetach pływackich

Dziewczynki:

1 miejsce SP S. Salezjanek Ostrów Wlkp 4.00,61

2 miejsce SP nr 14 Ostrów Wlkp 4.35,61

Chłopcy:

1 miejsce SP S. Sal. Ostrów Wlkp 3.41,90

2 miejsce SP nr 14 Ostrów Wlkp 4.10,63

Unihokej

POWIAT CHŁ.0001 (1)

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego  SZS w Warcabach klasycznych 64 polowych  Szkól Podstawowych                                                                                                                                          W Odolanowskim Domu Kultury w Odolanowie  gmina Odolanów Ostrowski Szkolny Związek Sportowy zorganizował   

Indywidualne  Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego   w warcabach  klasycznych 64-polowych w kategorii szkól podstawowych dla dziewcząt i chłopców rocznik 2006  w ramach XX WIELKOPOLSKICH IGRZYSK DZIECI    roku szkolnego  2018/2019. Zawody rozgrywano  systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 6  rund z udziałem 12 uczniów z gmin Odolanów. Przygodzice, Ostrów Wlkp.                                                                                                                                      Zawody sędziował elektronicznie nauczyciel Szkoły Podstawowej w Wierzbnie kol. Krzysztof Krawczyk a  organizacje turnieju wspomagali działacze sportu dzieci  Jerzy Katny i Grzegorz Szubert.                                                                                                                                       Poniżej prezentujemy klasyfikacje końcową zawodników w poszczególnych kategoriach      CHŁOPCY startowało   3 uczniów

  1. Sadowski  Mikołaj (SP ODOLANÓW)              9 pkt.
  2. Błaszczyk Mateusz (SP  ŚWIECA)   7 pkt.
  3. Prokop Krzysztof  (SP ODOLANÓW)  6 pkt.

DZIEWCZĘTA startowało 9  uczennic

  1. Talaga Izabela (SP DANISZYN)                  11 pkt .
  2. Kryszczak Roksana (SP PRZYGODZICZKI)                 9 pkt .
  3. Wnuk  Malwina     (SP ODOLANÓW)       7 pkt.

4.Gola Maria (SP TARCHAŁY WIELKIE )                 8 pkt.

  1.    Koniarek Aleksandra (SP TARCHAŁY WIELKIE)                  6 pkt

   6.. Guzdzioł  Zofia (SP WIERZBNO)                            5 pkt.

  1. Owczarek  Zuzanna (SP PRZYGODZICZKI)                5 pkt.
  2. Witek Patrycja(SP ODOLANÓW )               2 pkt.
  3. Kosik  Julia (SP WIERZBNO)                0 pkt.

Najlepszych trzech zawodników z  każdej kategorii otrzymało pamiątkowe  statuetki i a 6 dziewcząt i chłopcy dyplomy  wszystko ufundowane przez Ostrowski Szkolny Związek Sportowy w Ostrowie Wlkp które wręczył SEKRETARZ Zarządu Powiatowego OstrowskiegoSzkolnego Związku Sportowego Zdzisław Machowski i dyrektor  Odolanowskiego Domu Kultury Janusz Lizurej oraz sędzia turnieju Krzysztof Krawczyk

Do finałów  województwa wielkopolskiego  do Poznania awansowało po dwóch najlepszych warcabistów w  kategorii chłopców i dziewcząt .

Wyniki Mistrzostw Ostrowa w drużynowych mistrzostwach  w biegach przełajowych

img20190403_07562135

2019.03.28Wyniki Mistrzostw Powiatu w drużynowych biegach przełajowych

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.