wyniki 2016/2017

KOMUNIKAT
z sztafetowych biegów przełajowych
dziewcząt i chłopców
A) SZKOŁY PODSTAWOWE – dziewczęta
I miejsce SP Raszków
II miejsce SP Nowe Skalmierzyce
III miejsce SP S.Salezjanek Ostrów Wlkp
IV miejsce SP nr 1 Ostrów Wlkp
V miejsce SP Odolanów
VI miejsce SP nr 5 Ostrów Wlkp
VII miejsce SP nr 13 Ostrów Wlkp
VIII miejsce SP nr 6 Ostrów Wlkp
IX miejsce SP Edukator Ostrów Wlkp
B) SZKOŁY PODSTAWOWE – chłopcy
I miejsce SP Nowe Skalmierzyce
II miejsce SP Raszków
III miejsce SP Odolanów
IV miejsce SP Edukator Ostrów Wlkp
V miejsce SP nr 1 Ostrów Wlkp
VI miejsce SP S. Salezjanek Ostrów Wlkp
VII miejsce SPnr 13 Ostrów Wlkp
VIII miejsce SPnr 5 Ostrów Wlkp
IX miejsce SP Sieroszewice
X miejsce SP nr 4 Ostrów Wlkp
XI miejsce SP nr 6 Ostrów Wlkp
C) GIMNAZJA
I miejsce Gim. nr 4 Ostrów Wlkp
II miejsce Gim. Raszków
IV miejsce Gim. Nowe Skalmierzyce
V miejsce Gim nr 1 Ostrów Wlkp
VI miejsce Gim. Sieroszewice
VII miejsce Gim. Wierzbno
VIII miejsce Gim. Świeca
dziewczęta
D) GIMNAZJA chłopcy
I miejsce Gim. S.Salezjanek Ostrów Wlkp
II miejsce Gim Ociąż
III miejsce Gim nr 3 Ostrów Wlkp
IV miejsce Gim nr 4 Ostrów Wlkp
V miejsce Gim. Raszków
VI miejsce Gim Wierzbno
VII miejsce Gim Sieroszewice
VIII miejsce Gim Świeca
IX miejsce Gim nr 1 Ostrów Wlkp

E) UWAGI
– zwycięzcy każdego biegu awansują do ?nału wojewódzkiego.
Zgłoszenia dokonują oddzielnego zgłoszenia do ZW SZS
w Poznaniu wg komunikatu.
Powiat Ostrowski reprezentują:
SP dziewczęta – SP Raszków
SP chłopcy – SP Nowe Skalmierzyce
Gim. dziewczęta – Gim nr 4 Ostrów Wlkp
Gim.chłopcy – Gim S.Salezjanek Ostrów Wlkp

Komunikat z zawodów pływackich szkól podstawowych i gimnazjalnych odbytych w dniu 12.10.2016 r.
Szkoły Podstawowe dz.                          chł.
1.SP S.Salezjanek  2.54.13                     1. S.Salezjanek – 2.48.34
2. SP nr5              3.17.14                     2. SP nr 5           2.59.03
Gimnazja                     dz.                            chł.
1.S.Salezjanek       5.29.32                     1. S.Salezjanek    4.44.34
2. Gim nr 4            5.29.32                    2. Gim nr 4          4.51.55
 Komunikat z Mistrzostw Ostrowa Wlkp w tenisie stołowym Szkół Gimnazjalnych

Dziewcząta                                                                                      Chłopcy

Publiczne Gimnazjum im Papieża JPII                         1. Publiczne Gimnazjum im Papieża JPII
2. Gim nr 1                                                                             2. Gim nr 4
                                                                                                   3.Gim nr 3
Komunikat z Mistrzostw m.Ostrowa w halowej piłce noznej szkół gimnazjalnych odbytych 17.10.16 r.
I miejsce Gim nr 4
II miejsce Gim Sieroszewice
III miejsce Gim Publiczne im. Papieża JPII
IV miejsce Gim nr3
Gimnazjum nr 4 reprezentuje miasto Ostrów w zawodach powiatowych, które odbędą się w dniu 27.10 br w Gim nr 4 o godz 10.30

 

 

 

 Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego

w tenisie stołowym dziewcząt  Szkół Gimnazjalnych

 

 

 

Gimnazjum Dębnica                     Harych Julia, Kowalska Katarzyna

Gmina Przygodzice

 

Gimnazjum Lamki                         Duczmal Karolina, Motyl Estera

Gmina Ostrów Wlkp.

 

Gimnazjum Ociąż                          Kowalska Wiktoria, Michalak Marcelina

Gmina Nowe Skalmierzyce

 

Gimnazjum nr 1 Ostrów Wlkp.     Jędras Adrianna, Mielcarek Angelika

Miasto Ostrów Wlkp.

 

Gimnazjum Sieroszewice              Grabowska Kinga, Szymendera Julia, Wojtczak Julia

Gmina Sieroszewice

 

Gimnazjum Wierzbno                    Barczyńska Aleksandra, Kubiak Natalia, Matecka Angelika

Gmina Odolanów

 

 

 

 

 

 

 

 I  RUNDA grupowa

 

 

 

Grupa 2 Lamki Wierzbno Ociąż Punkty Sety Miejsce
Lamki x 2/3 3/0 1 5/3 II
Wierzbno 3/2 x 3/0 2 6/2 I
Ociąż 0/3 0/3 x 0 0/6 III

 

 II  RUNDA finałowa o miejsca I, III

 

o III miejsce

Ostrów Wlkp. – Lamki              0/3

o I miejsce

Dębnica – Wierzbno                 0/3

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

  1. Wierzbno                   –    awans do etapu rejonowego
  2. Dębnica                     –    awans do etapu rejonowego
  3. Lamki
  4. Ostrów Wlkp.

5-6. Ociąż, Sieroszewice

 

 

Międzyszkolny Organizator Sportu

Tomasz Mocek

Wyniki   Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego w Unihokeju chłopców –Gimnazja

Gorzyce Wielkie   21.10.2016

 

Do turnieju przystąpiły : Gim. Sośnie, Gim. Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wkp. i Gim. Gorzyce Wielkie.

Wyniki:

Gorzyce W.        6-1   Sośnie

Ostrów Wlkp.   2-9   Gorzyce W.

Sośnie                2-5       Ostrów Wlkp.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce Gimnazjum w Gorzycach Wielkich

2 miejsce Gimnazjum Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wlkp.

3 miejsce Gimnazjum w Sośniach

 

 

 

 

                                                              

 

 

KOMUNIKAT

 

 Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego

w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców  Szkół Podstawowych

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/2017
19.10.2016 – Szkoła Podstawowa w Daniszynie

 

 

 

LISTA STARTOWA

 

dziewczęta

 

SP Dębnica

Gmina Przygodzice

SP Droszew

Gmina Nowe Skalmierzyce

SP Huta

Gmina Odolanów

SP Lamki

Gmina Ostrów Wlkp.

SP Rososzyca

Gmina Sieroszewice

 

 

Dębnica Lamki Rososzyca Droszew Huta Punkty Sety Miejsce
Dębnica x 3/0 0/3 3/2 2/3 6 8/8 III
Lamki 0/3 x 0/3 3/2 0/3 3 3/11 IV
Rososzyca 3/0 3/0 x 3/0 3/1 12 12/1 I
Droszew 2/3 2/3 0/3 x 1/3 0 5/12 V
Huta 3/2 3/0 1/3 3/1 x 9 10/6 II

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

  1. SP Rososzyca                   –    awans do etapu rejonowego
  2. SP Huta                           –    awans do etapu rejonowego
  3. SP Dębnica
  4. SP Lamki
  5. SP Droszew

 

 

LISTA STARTOWA

 

chłopcy

 

SP Daniszyn

Gmina Ostrów Wlkp.

SP Droszew

Gmina Nowe Skalmierzyce

SP Dębnica

Gmina Przygodzice

SP Odolanów

Gmina Odolanów

SP Rososzyca

Gmina Sieroszewice

 

 

Dębnica Rososzyca Odolanów Daniszyn Droszew Punkty Sety Miejsce
Dębnica x 0/3 0/3 1/3 0/3 0 1/12 V
Rososzyca 3/0 x 1/3 3/1 3/1 9 10/5 II
Odolanów 3/0 3/1 x 3/0 3/0 12 12/1 I
Daniszyn 3/1 1/3 0/3 x 0/3 3 4/10 IV
Droszew 3/0 3/0 0/3 3/0 x 6 7/6 III

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

  1. SP Odolanów                   –    awans do etapu rejonowego
  2. SP Rososzyca                   –    awans do etapu rejonowego
  3. SP Droszew
  4. SP Daniszyn
  5. SP Dębnica

 

 

TM

 

 

 

Wyniki Mistrzostw Miasta i Powiatu Ostrowskiego w szachach drużynowych:

gimnazja
1 Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Ostrów Wlkp.
2 Gimnazjum im. Polskich Noblistów Nowe Skalmierzyce
3 Gimnazjum nr 3 im. Polskich Olimpijczyków Ostrów Wlkp.
szkoły podstawowe
1 SP 1 Ostrów Wlkp.
2 SP 11 Ostrów Wlkp.
3 SP 5 Ostrów Wlkp.
4 SP 7 Ostrów Wlkp.
Henryk Doba

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkól Gimnazjalnych CHŁOPCÓW  w Tenisie Stołowym „ GIMNAZJADA 2016„  w roku szkolny 2016/2017                             

W dniu 20.10.2016 w sali sportowej przy Gimnazjum w  Wierzbnie  Powiatowy Szkolny Związek Sportowy  w Ostrowie Wielkopolskim zorganizował Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkól Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym  na rok szkolny 2016/2017  w kategorii chłopców        .Do zawodów powiatowych przystąpiło 6 reprezentacji szkól gimnazjalnych mistrzowie poszczególnych gmin  powiatu ostrowskiego i  miasta Ostrów Wlkp. .Zawody  Powiatowy rozgrywano w dwóch grupach  systemem  każdy z każdym   a następnie najlepsze drużyny  w poszczególnych grupach spotkały się w finale w meczu o I miejsce   a drugie drużyny w grupie  w meczu o III miejsce . Zawody  sędziował nauczyciel WF Gimnazjum Wierzbnie kol. Tomasz Sroka

W wyniku przeprowadzonych  grupowych rozgrywek tenisowych  w  ścisłym finale spotkały się reprezentacje Gimnazjum Sieroszewice  które pokonało 3:2  Gimnazjum Lamki  a w meczu o trzecie miejsce Gimnazjum Wierzbno  pokonało 3:2 Gimnazjum  nr.1 Ostrów Wlkp

W meczu o V miejsce Gimnazjum Ociąż pokonało Gimnazjum Dębnica 3;0.

Klasyfikacja końcowa GIMNAZJADY 2016 w drużynowym tenisie stołowym chłopców przedstawiła się następująco:

1.Gimnazjum Sieroszewice gm. Sieroszewice  w składzie Wodniczak Piotr ,Lis Jakub/  awans do zawodów rejonowych

2.Gimnazjum z Lamki gm. Ostrów Wlkp. w składzie Wrobel Gracjan,Zimniak Krystian/ awans do zawodów rejonowych

3.Gimnazjum Wierzbno gm. Odolanów w składzie Stencel Łukasz ,Zimniak Michał, Krzywda Mateusz

4.Gimnazjum  im JP II Ostrów Wlkp miasto Ostrów Wlkp.  w składzie  Binek Michał , Kaplicki Łukasz, Bajanowski Szymon

5.Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ociążu gm. Nowe Skalmierzyce w składzie :Martyna Szymon, Kowalski Maciej

6.Gimnazjum Polskich Olimpijczyków w Dębnicy gm.Przygodzice w składzie: Pilarski Bartosz, Kubiak Jakub/

Na  zakończenie Drużynowych  Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego Szkól Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym chłopców  w Gimnazjum w Wierzbnie  najlepsze trzy drużyny otrzymały  puchary które wręczył  ich fundator Dyrektor Gimnazjum Wierzbnie i zarazem  viceprzewodniczący Zarządu SZS  Powiatu Ostrowskiego Grzegorz Szubert

GIMNAZJADA 2016/2017

20.10.2016 – Gimnazjum w Wierzbnie

LISTA STARTOWA

Gimnazjum Dębnica                            Pilarski Bartosz, Kubica Jakub

Gmina Przygodzice

 

Gimnazjum Lamki                                Wróbel Gracjan, Zimniak Krystian

Gmina Ostrów Wlkp.

Gimnazjum Ociąż                                 Martyna Szymon, Kowalski Maciej

Gmina Nowe Skalmierzyce

 Gimnazjum im. Papież Jana               Binek Michał, Kaplicki Łukasz, Bojanowski Szymon

Pawła II Ostrów Wlkp    

Miasto Ostrów Wlkp.

 Gimnazjum Sieroszewice                    Woźniczak Piotr, Lis Jakub

Gmina Sieroszewice

 Gimnazjum Wierzbno                          Stencel Łukasz, Zimniak Michał, Krzywda Mateusz

Gmina Odolanów

 I  RUNDA grupowa

 

Grupa 1 Wierzbno Lamki Dębnica Punkty Sety Miejsce
Wierzbno x 0/3 3/0 1 3/3 II
Lamki 3/0 x 3/0 2 6/0 I
Dębnica 0/3 0/3 x 0 0/6 III

 

 

Grupa 2 Lamki Wierzbno Ociąż Punkty Sety Miejsce
Sieroszewice x 3/1 3/2 2 6/3 I
JP II Ostrów 1/3 x 3/0 1 4/3 II
Ociąż 2/3 0/3 x 0 2/6 III

   

II  RUNDA finałowa o miejsca I, III

O I miejsce

Gimnazjum Lamki – Gimnazjum Sieroszewice                 2 : 3

O III miejsce

Gimnazjum Wierzbno – Gimnazjum JP II Ostrów 3 : 2

O V miejsce

Gimnazjum Dębnica – Gimnazjum Ociąż                        0 : 3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW POWIATU OSTROWSKIEGO  SZS
 W DRUZYNOWYM TENISIE      STOŁOWYM     CHŁOPCÓW
  SZKÓL      GIMNAZJALNYCH

Gimnazjum  Sieroszewice                   –    awans do etapu rejonowego

  1. Gimnazjum   Lamki                             –   awans do etapu rejonowego
  2. Gimnazjum   Wierzbno
  3. Gimnazjum  JP II Ostrów Wlkp.
  4. Gimnazjum Ociąż
  5. Gimnazjum  Dębnica

 

 Organizator Zawodów Powiatowych

Grzegorz Szubert

 

Wyniki Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego w Unihokeju dziewcząt – Gimnazja.

Gorzyce Wielkie 27.10.2016

Do turnieju przystąpiły drużyny: Gimnazjum w Odolanowie, Gimnazjum w Sośniach, Gimnazjum Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wlkp. Gimnazjum w Raszkowie, Gimnazjum w Gorzycach Wielkich.

 

Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym , 2×8 min.  Oto wyniki rywalizacji:

1.Ostrów Wlkp.    2:2  Sośnie

2.Gorzyce W.         0:0  Odolanów

3.Sośnie                  0:3  Raszków

4.Odolanów           1:0  Ostrów Wlkp.

5.Raszków              0:2   Gorzyce W.

6.Odolanów           0:1   Sośnie

7.Ostrów Wlkp.     0:4   Raszków

8.Sośnie                  0:2   Gorzyce W.

9.Raszków              1:0    Odolanów

10.Gorzyce W.        4:1     Ostrów Wlkp.

Klasyfikacja końcowa:

1.Gimnazjum w Gorzycach Wielkich  -7 pkt. ( 8-1)-awans do rejonu

2.Gimnazjum w Raszkowie                    – 6 pkt. (8-2)

3.Gimnazjum w Sośniach                       – 3 pkt. (3-7)-bezpośr. poj.

4.Gimnazjum w Odolanowie                 – 3  pkt. (1-2)

5.Gimnazjum  S.Sal. w Ostrowie Wlkp.- 1 pkt.(3-11)

Opr. Bogdan Smardz

 

 

Komunikat z Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego w halowej piłce nożnej – Gimnazjada odbytych w dniu 27.10.16.

I Udział:

ZS w Sobótce, Gimnazjum w Raszkowie, Gimnazjum w Wierzbnie, Gimnazjum nr 4 Ostrów Wlkp, ZS Sieroszewice, ZS w Dębnicy, ZS w Ociążu, ZS w Sośniach

II Wyniki spotkań:

Sobótka – Gim nr 4 0:2, Sieroszewice – Sośnie 0:1, Raszków – Wierzbno 1:3, Dębnica – Ociąż 0:0, Sobótka – Wierzbno 0:3,

Sieroszewice – Ociąż 0:0, Gim nr 4 – Raszków 3:1, Sośnie – Dębnica 0:1, Sobótka – Raszków 1:6, Sieroszewice – Dębnica 3:1,

Wierzbno – Gim nr 4 1:1, Ociąż – Sośnie 2:0

III Wyniki końcowe:

1 miejsce ZS Ociąż, 2 miejsce Gim Wierzbno, 3 miejsce Gim nr 4, 4 miejsce Sieroszewice, 5 miejsce ZS Dębnica 6 miejsce Gim Raszków, 7 miejsce ZS Sośnie, 8 miejsce ZS Sobótka

IV Uwagi końcowe

Powiat Ostrowski w zawodach rejonowych reprezentuje ZS w Ociążu

 

Mistrzostwa powiatu szkół podstawowych i gimnazjalnych w badmintonie drużynowym

 

Zawody powiatowe w badmintonie drużynowym odbyły się 3 i 4 listopada b.r na hali sportowej w Nowych Skalmierzycach.

Wyniki- Szkoły Podstawowe:

Dziewczęta

I miejsce – SP Nowe Skalmierzyce

II miejsce- SP Ociąż

III miejsce – SP nr 5 Ostrów Wlkp.

Chłopcy

I miejsce- SP S.Salezjanek

II miejsce- SP Nowe Skalmierzyce

III miejsce – SP Biskupice Ołoboczne

Wyniki- Szkoły gimnazjalne

Dziewczęta

I miejsce – Gimnazjum Nowe Skalmierzyce

II miejsce – Gimnazjum Ociąż

Chłopcy

I miejsce – Gimnazjum S.Salezjanek

II miejsce – Gimnazjum Nowe Skalmierzyce

III miejsce-  Gimnazjum Ociąż

 

 

Organizator sportu w Gminie i Mieście Nowe Salmierzyce

Izabela Garcarek-Duleba

 

 

WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU OSTROWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH                                W UNIHOKEJU DZIEWCZAT

GORZYCE WIELKIE, 8 LISTOPADA 2016 roku

W zawodach wzięły udział szkoły podstawowe z Raszkowa, Odolanowa, Szczur, SP 1 Ostrów Wlkp.,  SP 5 Ostrów Wlkp. i Gorzyc Wielkich.

 

Tabele wyników

MISTRZOSTWA POWIATU OSTROWSKIEGO

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/2017

 

08.11.2016 – Gorzyce Wielkie /Gmina Ostrów Wlkp./

Tabela wyników

GRUPA I

Lp. Zespół 1 2 3 punkty miejsce
1. SP Odolanów x 1:0 0:7 2,0=2 II
2. SP Szczury 0:1 x 0:7 0,0=0 III
3. SP Gorzyce Wielkie 7:0 7:0 x 2,2=4 I

 

Kolejność meczy:

nr meczu →              2.       1-2SP Odolanów      – SP Szczury                 1    : 0

  1.        2-3SP Szczury      – SP Gorzyce W.               0  : 7
  2.   3-1SP Odolanów   – SP Gorzyce W                 0   :  7

GRUPA II

Lp. Zespół 4 5 6 punkty miejsce
4. SP 1 Ostrów Wlkp. x 0:4 1:0 0,2=2 II
5. SP Raszków 4:0 x 3:0 2,2=4 I
6. SP 5 Ostrów Wlkp. 0:1 0:3 x 0,0=0 III

Kolejność meczy:

nr meczu →              1.       4-5SP1 Ostrów     – SP Raszków                0        : 4

  1.        5-6SP Raszków    – SP 5 Ostrów                3        : 0
  2.   6-4SP 5 Ostrów    – SP 1 Ostrów                0         : 1

PÓŁFINAŁY

  1. 1/GR II – 2/GRI     SP Raszków – SP Odolanów         2:1
  2. 1/GRI – 2/GRII SP Gorzyce W.  – SP 1 Ostrów     12:0

         FINAŁY

       o III m-ce          SP Odolanów – SP 1 Ostrów        3:0

 o I m-ce            SP Raszków – SP Gorzyce W.      0:4

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. SP Gorzyce Wielkie – awans do rejonu
  2. SP Raszków
  • SP Odolanów
  1. SP 1 Ostrów Wlkp.
  2. SP 5 Ostrów Wlkp.
  3. SP Szczury

 

Opracowała: Renata Mądrzak

 

 

WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU OSTROWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH                                W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

GORZYCE WIELKIE, 10 LISTOPADA 2016 roku

W zawodach wzięły udział szkoły podstawowe z Raszkowa, Uciechowa, Szczur, SP 1 Ostrów Wlkp.,  SP 5 Ostrów Wlkp., SP 7 Ostrów Wlkp., SP Sióstr Salezjanek Ostrów Wlkp. i Gorzyc Wielkich.

 

Tabele wyników

MISTRZOSTWA POWIATU OSTROWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH                                               W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW – rok szkolny 2016/2017

10.11.2016 – Gorzyce Wielkie /Gmina Ostrów Wlkp./

Grupa I

Lp. Zespół 1 2 3 4 punkty miejsce
1. SP 1 Ostrów Wlkp. x 0:4 0:3 0:0 0,0,1=1 IV
2. SP 5 Ostrów Wlkp.

 

4:0 x 1:2 1:1 2,1,0=3 II
3. SP Gorzyce Wielkie

 

3:0 2:1 x 1:1 2,1,2=5 I
4. SP Uciechów 0:0 1:1 1:1 x 1,1,1=3 III

 

Kolejność meczy:

nr meczu →                1.       1-2       SP 1 Ostrów – SP 5 Ostrów        0:4

  1.        3-4       SP Gorzyce W. – SP Uciechów   1:1
  2.   1-3       SP 1 Ostrów – SP Gorzyce W.    0:3
  3.  2-4        SP 5 Ostrów – SP Uciechów     1:1
  4. 1-4        SP 1 Ostrów – SP Uciechów     0:0
  5. 2-3      SP 5 Ostrów – SP Gorzyce W.   1:2

Grupa II

Lp. Zespół 5 6 7 8 punkty miejsce
5.  SP 7 Ostrów Wlkp. x 0:3 0:3 1:1 0,0,1=1 IV
6. SP Sióstr Salezjanek Ostrów Wlkp.

 

3:0 x 1:2 0:1 2,0,0=2 III
7. SP Szczury 3:0 2:1 x 1:2 2,0,2=4 II
8. SP Raszków 1:1 1:0 2:1 x 2,1,2=5 I

 

Kolejność meczy:

nr meczu →                2.       5-6        SP 7 Ostrów – SP SSalezjanek       0:3

  1.        7-8        SP Szczury – SP Raszków               1:2
  2.   5-7       SP 7 Ostrów – SP Szczury               0:3
  3.  6-8        SP SSalezjanek – SP Raszków        0:1
  4. 5-8        SP 7 Ostrów – SP Raszków            1:1
  5. 6-7       SP SSalezjanek – SP Szczury           1:2

PÓŁFINAŁY

  1. 1/GR I – 2/GRII   SP Gorzyce Wielkie – SP Szczury 1:1 (dogrywka1:1; karne 1:3)

 

  1. 1/GRII – 2/GRI SP 5 Ostrów – SP Raszków 0:2

            FINAŁY

       o III m-ce                         SP Gorzyce Wielkie – SP 5 Ostrów     4:0

 o I m-ce                         SP Szczury – SP Raszków                      0:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. SP Szczury – awans do rejonu
  2. SP Raszków
  • SP Gorzyce Wielkie
  1. SP 5 Ostrów Wlkp.
  2. SP Sióstr Salezjanek Ostrów Wlkp.
  3. SP Uciechów
  • SP 7 Ostrów Wlkp.
  • SP 1 Ostrów Wlkp.

Opracowała: Renata Mądrzak

Mistrzostwa Ostrowa Wlkp w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych,

16.01.2017 – Gimnazjum nr4

WYNIKI

Gim nr3 – Gim S.Sal. 2:0

Gim  nr 3 – Gim nr 4 2:1

Gim nr 4 – Gim S.Sal 2:0

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Gim nr 3

II miejsce FGim nr 4

III mioejsce Gim S.Sal

Do zawodów powiatowych awansowały dwa pierwsze zespoły.

Mistrzostwa Ostrowa Wlkp w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych, 18.01.2017 Gimnazjum nr3

Wyniki meczów:

Gim nr 3- Gim nr 4 2:1

Gim nr 1 – Gim JPII 0:2

Gim nr 4 – Gim JPII 0:2

Gim nr 3 – Gim nr1 1:2

Gim nr3 – Gim JPII 0:2

Gim nr 4 – Gim nr 1 1:2

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce Publ. Gim. im. Papierza JPII trener Krzysztof Richter  – awans do zawodów powiatowych

II miejsce Gim nr 1 trener Jarosław Podlas  – awans do zawodów powiatowych

III miejsce Gim nr 3 trener

IV miejsce Gim nr 4 trener Monika Szymańska

Mistrzostwa Ostrowa Wlkp i Powiatu Ostrowskiego w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych. 10.01.2017 Gimnazjum nr4

Wmistrzostwach udział wzieły dwa zespoły Gim. nr4 – Gim JPII.

Po pasjonującym meczu i dogrywce wygrała drużyna Gim nr 4 trener  Krzysztof Przybylski z drużyną Eugeniusza Lijewskiego (PG JPII) 25:23 (6L:9,13:10.6:4)

Mistrzostwa Ostrowa Wlkp szkół podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt. 19.01.2017 w SP11

Wyniki spotkań:

SP11 – SP5 2:0, SP9 – SP7 2:0, SP11 – SP9 1:2, SP5 – SP7 1:2, SP11 – SP7 1:2, SP5 – SP9 0:2

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP9 Trener Urszula Kupczyk

II miejsce SP7  trener  Bartłomiej Kryjom

III miejsce SP11 trener Małgorzata Kowalska

IV miejsce SP5 trener Przemysław Bendkowski

W turnieju powiatowym reprezentować Ostrów Wlkp będą dziewczęta SP7 i SP9

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt, 24.01.2017 w Raszkowie

W mistrzostwach znakomicie przygotowanych przez organizatorów , Gimnazjum w Raszkowie, udział wzięły drużyny:

Gimazjum Raszków, Gimnazjum Ociąż, Gimnazjum Wielowieś, Gimnazjum Janków Przygodzki, Gimnazjum nr 1 Ostrów Wlkp, Gimnazjum Odolanów, Gimnazjum Sobótka, Gimnazjum im.Papiera JPII Ostrów Wlkp.

Wyniki Grupy A

Janków _Wielowieś 2:0, PG JPII – Sobótka 2:0, Janków – Sobótka 2:0, PG JPII – Wielowieś 2:0,

Sobótka – Wielowieś 2:0, Janków – PG JPII 2:0

Wyniki Grupy B

Raszków – Ociąż 2:0, Odolanów – Gim 1 2:0, Raszków – Gim 1 2:0, Odolanów – Ociąż 2:0, Gim 1 –  Ociąż 0:2,

Raszków – Odolanów 2:0

Pólfinał  A Janków – Odolanów 2:0 Pólfiał B Raszków – PG JPII 2:1, Mecz o III miejsce Odolanów – PHJPII 2:1

Mecz o I miejsce Janków Przygodzki – Odolanów 2:0

Kolejność końcowa:

  1. Janków Przygodzki, 2.Raszków, 3. Odolanów, 4. PG JPII Ostróww Wlkp, 5-6 Sobótka i Ociąż, 7 – 8 Gim1 Ostrów i Wielowieś

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców, 25.01.2017  w Raszkowie.

W mistrzostwach udział wzięły następujące gimnazja: Gimnazjum Ociąż, Gimnazjum nr 3 Ostrów Wlkp, Gimnazjum Raczyce, Gimnazjum Raszków, Gimnazjum nr 4 Ostrów Wlkp, Gimnazjum Wielowieś, Gimnazjum Lewków, Gimnazjum Chynowa.

Wyniki Grupy A: Ociąż – Gnr3 0:2, Raczyce – Raszków 1:2, Ociąż Raczyce 0:2, Gim 3 – Raszków 1:2, Ociąż – Raszków 0:2,

Raczyce – Gim 3 1:2

Wyniki Grupy B: G4 – Wielowieś 2″0, Lewków – Chynowa 1:2, G4 – Lewków 2:0, Wielowieś – Chynowa 2:1, G4 – Chynowa 2:0, Lewków – Wielowieś 0:2

Półfinał A Raszków – Wielowieś 2:0, Półfinał B Gim 3 – Gim 4 2:0

Mecz o 3 miejsce Wielowieś – Gim 4 0:2 (wo),  Mecz o 1 miejsce Raszków – Gim nr 3 1:2

Kolejność końcowa mistrzostw:

  1. Gim nr 3 Ostrów Wlkp, 2 miejsce Gim Raszków, 3 miejsce Gim nr4 Ostrów Wlkp, 4 miejsce Gim Wielowieś, 5_6 Gimm Raczyce i Chynowa, 7-8 Gim Ociąż i Lewków

Dnia 26 stycznia 2017r, na hali sportowej w Nowych Skalmierzycach odbyły się Mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt. Rozegrano trzy pojedynki pomiędzy: SP Nowe Skalmierzyce,

SP Skalmierzyce i SP Odolanów.

W klasyfikacji końcowej :

I miejsce  SP Odolanów,

II miejsce -SP Nowe Skalmierzyce,

III miejsce SP Skalmierzyce.

Po skończonych rozgrywkach wyłoniono najlepsze zawodniczki drużyn, a mianowicie:

SP N. Skalmierzyce- Kinga Walczak

SP Skalmierzyce- Katarzyna Bodylska

SP Odolanów- Roksana Gebel

Najlepszą zawodniczką całego turnieju zoastała Zuzanna Małecka ze Szkoły Podstawowej w Odolanowie.

Po zakończonych zwodach drużyny otrzymały  pamiątkowe dyplomy , medale i puchary, ufundowane przez OSZS.

 

 

Ostrowski Szkolny Związek Sportowy
WYNIKI:
Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce chłopców – gimnazja
I miejsce Gimnazjum nr 3 Ostrów Wielkopolski
II miejsce Gimnazjum Nowe Skalmierzyce
Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych.
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 9 Ostrów Wielkopolski
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 Ostrów Wielkopolski
III miejsce Szkoła Podstawowa Nowe Skalmierzyce
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 9 Ostrów Wielkopolski

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego  SZS w Warcabach 64 polowych  Szkól Podstawowych                                                                                                                                          W  Gimnazjum w Wierzbnie  gmina Odolanów Ostrowski  Szkolny Związek Sportowy zorganizował    Indywidualne  Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego   w warcabach 64-polowych w kategorii szkól podstawowych dla dziewcząt i chłopców  w ramach  XVIII WIELKOPOLSKICH IGRZYSK  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ   roku szkolnego  2016/2017.Zawody rozgrywano  systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 6  rund z udziałem 27  uczniów z gmin Odolanów, Raszków. Przygodzice, Ostrów Wlkp. ,Śośnie  i miasta Ostrów Wlkp. Zawody sędziował nauczyciel wf Gimnazjum w Wierzbnie kol. Krzysztof Krawczyk.                                                                                                                                                                     Poniżej prezentujemy klasyfikacje końcoweą zawodników  w poszczególnych kategoriach                                                                                                                     CHŁOPCY startowało   15 uczniów

  • Maciej Poprawa – SP ODOLANÓW    12 pkt
  • Mikołaj Żmijowski – SP ODOLANÓW   9 pkt.
  • Paweł Obsadny – SP RASZKÓW             8 pkt
  • Oczkowski Kacper – SP Raszków             8 pkt
  • Adam Mielcarek – SP Raszków                 7 pkt
  • Mikołaj Robakowski – SP TARCHAŁY   7 pkt

DZIEWCZĘTA startowało12 uczennic

  • Kinga Andrzejak – SP UCIECHÓW       9 pkt
  • Julia Lisik –              SP ŁĄKOCINY          9 pkt
  • Aleksandra Włosik – SP RASZKÓW    8 pkt
  • Izabela Talaga – SP Daniszyn                8 pkt
  • Marzena Gryta – SP HUTA                    8 pkt
  • Oliwia Pietrasiak – SP ODOLANÓW    8 pkt

Najlepszych trzech zawodników z  każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Ostrowski Szkolny Związek Sportowy w Ostrowie Wlkp które wręczył  viceprezes Ostrowskiego Szkolnego Związku Sportowego  a zarazem dyrektor Gimnazjum w Wierzbnie – Grzegorz Szubert.i Do finałów  województwa wielkopolskiego awansowało po dwóch najlepszych warcabistów w  kategorii chłopców i dziewcząt .

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SZS  w Warcabach klasycznych  Szkól Podstawowych

W  Gimnazjum w Wierzbnie  gmina. Odolanów Ostrowski  Szkolny Związek Sportowy zorganizował    Indywidualne  Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego   w warcabach 64-polowych w kategorii szkól podstawowych dla dziewcząt i chłopców  w ramach  XIX WIELKOPOLSKICH IGRZYSK  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ   roku szkolnego  2016/2017.

Zawody rozgrywano  systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 6  rund z udziałem 27  uczniów z gmin Odolanów, Raszków. Przygodzice, Ostrów Wlkp. ,Sosnie  i miasta Ostrów Wlkp. Zawody sędziował nauczyciel wf Gimnazjum w Wierzbnie kol. Krzysztof Krawczyk.                                                                                                                                                                     Poniżej prezentujemy wyniki końcowe  zawodników  w poszczególnych kategoriach                                                                                                      CHŁOPCY startowało   15 uczniów

1.Maciej Poprawa – SP ODOLANÓW        pkt12

  1. Mikołaj Żmijowski – SP ODOLANÓW    pkt 9
  2. Paweł Obsadny – SP RASZKÓW             pkt 8
  3. Oczkowski Kacper – SP Raszków            pkt 8

5, Adam Mielcarek – SP Raszków                pkt. 7

  1. Mikołaj Robakowski – SP TARCHAŁY  pkt.7

 

DZIEWCZĘTA startowało 12 uczennic                                                                                1. Kinga Andrzejak – SP UCIECHÓW        pkt 9                                                    2. Julia Lisik – SP ŁĄKOCINY                     pkt 9                                                          3. Aleksandra Wlosik – SP RASZKÓW    pkt 8                                              4. Izabela Talaga – SP Daniszyn             pkt 8                                                                  5. Marzena Gryta – SP HUTA                 pkt 8                                                                     6. Oliwia Pietrasiak – SP ODOLANÓW   pkt.6

Najlepszych trzech zawodników z  każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Ostrowski Szkolny Związek Sportowy w Ostrowie Wlkp które wręczył  viceprezes Ostrowskiego Szkolnego Związku Sportowego  i zarazem dyrektor Gimnazjum w Wierzbnie– Grzegorz Szubert.Do finałów  województwa wielkopolskiego awansowało po dwóch najlepszych warcabistów w  kategorii chłopców i dziewcząt .

 

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w piłce ręcznej  Szkół Gimnazjalnych dziewcząt.

Mistrzostwo zdobyła drużyna z Gimnazjum Odolanów

Mistrzostwa Ostrowa Wlkp i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt, gimnazjada 17.022017
Im Gim JPII Ostrów
II m Gim nr3 Ostrów
IIIm Gim Sióstr Sal Ostrów
IV m Gim Nowe Skalmierzyce

Mistrzostwa Ostrowa Wlkp w piłce nożnej, gimnazjada 06.04.17
1m Gim nr 4 Ostrów
2m Gim JPII
3m Gim nr3 Ostrów

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce nożnej , gimnazjada 11.04.2017 Ostrów Wlkp
1m Gim nr4 Ostrów
2m Gim Raszków
3m Gim Sieroszewice
4m Gim Ociąż
5m Gim Chynowa

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej dziewcząt 23.02.2017 Ostrów Wlkp
1m SP Janków Przygodzki
2m SP Ociąż
3m SP Raszków
4m SP9 Ostrów Wlkp
5m SP Topola Mała
6m SP7 Ostrów Wlkp
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp w piłce siatkowej chłopców 25.02.2017
1m SP9 Ostrów
2m SP7
3m SP11
4m SP4
5m SP1
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt szkół podstawowych
28.01 2017
1m SP1 Ostrów
2m SP11
3m SP6
4m SP9
5m SP5
6m SP7
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych , Raszków 02.03.2017
1m SP9 Ostrów
2m SP Topola Mała
3m SP Biskupice Ołoboczne
4m SP Raszków
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce chłopców szkół podstawowych, 06.03.2017,03.03.2017
1m SP5 Ostrów
2m SP1 Ostrów

Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w 4-boju LA 10 kwietnia 2017

Klasyfikacja dziewcząt

1 miejsce SP Sióstr Salezjanek – 936p; 2 miejsce SP nr 5 – 862p

3 miejsce SP nr 1 – 840p; 4 miejsce SP nr 13 – 832p

5 miejsce SP nr6 – 711p; 6 miejsce SP nr 9 – 709p

7 miejsce SP nr 7 – 610p 

Klasyfikacja chłopców

1 miejsce SP nr 9 – 1029p; 2 miejsce SP nr 5 – 807p

3 miejsce SP nr 6 – 747p; 4 miejsce SP nr 13 – 744p

5 miejsce SP nr 7 – 697p; 6 miejsce SP S.Sal. – 625p

7 miejsce SP nr 1 – 603 p

Mistrzostwa Ostrowa w drużynowych biegach przełajowych

Piaski-Szczygliczka, 24.07.17 

I dziewczęta 2006 i młodsze

1 miejsce Joanna Dominik SP nr 7 * , 2 miejsce Lena Kanicka SP S.Sal. * 3 miejsce Amelia Grzegorowska SP nr 6 *

startowały 33 dziewczynki

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP1 – 505p *, 2 miejsce SP 6 –485p, 3 miejsce SP 9- 383 p, 4 miejsce SP 5 – 378p

5 miejsce SP13 – 345p, 6 miejsce SPS.Sal. 456p, 7 miejsce SP 7 – 100p

II dziewczęta 2004 – 2005

1 miejsce Nadia Błaszczak SP13 *, 2 miejsce Inga Kanicka SP S.Sal. *,  3 miejsce Lena Dąbrówka SP5

4 miejsce Ewa Dominik SP7 * Startowały 434 dziewczynki.

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP5 – 472p(6), 2 miejsce SP1 – 442p(6), 3 miejsce SP9 – 441p(6) , 4 miejsce SP6 – 438p(6),

5 miejsce SP13 – 423p(6), 6 miejsce SP7- 328p(5), 7 miejsce SP Edukator – 275p(5), 8 miejsce SP S.Sal. – 338p(4)

III chłopcy 2006 i młodsi

1 miejsce Michał Derrwich SP13, 2 miejsce Jacek Rutecki SP1, 3 miejsce Kacper Mielniczek SP S.Sal.- 338p(4)

Startowało 30 chłopców

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP 1 – 490p*(6) , 2 miejsce SP5 – 481p(6), 3 miejsce SP9 – 455p(6). 4 miejsce SP6 – 433p(6),

5 miejsce SP S.Sal. – 261p(3), 6 miejsce SP13 – 246p(3).

IV chłopcy 2004 – 2005

1 miejsce Dawid Kalwarski SP9, 2 miejsce Jakub Sobczak SP1, 3 miejsce Szymon Konieczny SP9

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP9 – 477p *(6), 2 miejsce SP1 – 456p(6), 3 miejsce SP Edukator – 456p(6). 4 miejsce SP5 -435p(6),

5 miejsce SP13 – 409p(6), 6 miejsce SP7 – 401p(6), 7 miejsce SP6 – 388p(6), 8 miejsce SP S.Sal. 136p(2)

V dziewcząta Gimnazja

1 miejsce Beata Dominik G-4 *, 2 miejsce Olga Witczak G-4 *, 3 miejsce Hanna Marciniak G JPII *

startowały 24 dziewczyny

Wyniki drużynowe

1 miejsce G-4 – 508p (6) * ,2 miejsce G JPII – 506p (6), 3 miejsce G-1 – 482p (6), 4 miejsce G-3 471p (6)

VI chłopcy Gimnazja

1 miejsce Damian Kubicki G-4, 2 miejsce Damian Drozdowski G S.Sak., Szymon Grodzki G S.Sal.

startowało 21 chłopców

Wyniki drużynowe

1 miejsce G S.Sal 520p (6) *, 2 miejsce G1 – 485p (6), 3 miejsce G2 – 417p(5),  4 miejsce G3 –  332p (4)

  • – awans do zawodów powiatowych (6),(5) startujących w szkołach uczniów.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiegow drużynowych biegach przełajowych

Raszków 2017.04.27

2017.04.27 SP Powiat w druż. biegach przełajowych – Raszków (1)

2017.04.27 Wyniki GIM Powiat przelaje druzynowe

WYNIKI 4-boju

PROGRAM_CZWÓRBÓJ_DZIEWCZĘTA 2012_Pusty dokument – KopiaPROGRAM_CZWÓRBÓJ_CHŁOPCY_2012_Pusty dokument (1)

 

Wyniki Gimnazjada LA

2017-05-10_Gimnazjada Powiatowa Ostrów

 

 

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.