Zawody Rejonowe – komunikat

W Ostrowie Wielkopolskim odbyły się zawody rejonowe w piłce ręcznej chłopców IMS i ID oraz koszykówki chłopców IMS i dziewcząt ID. Wszystkie zakończyły bsię zwycięstwami zespołów ostrowskich.

  1. Piłka ręczna chłopców IMS SPUKSO
  2. 2 Piłka ręczna chłopców ID – SP11
  3. 3. Koszykówka chłopców IMS SP1
  4. 4. Koszykówka Dziewcząt ID SP9

PIŁKA RĘCZNA

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w piłce ręcznej chłopców

IGRZYSKA  DZIECI

I miejsce SP11 – awans

II miejsce SP9 – awans

III miejsce SP Nowe Skalmierzyce

IV miejsce SP Skalmierzyce

KOSZYKÓWKA

IGRZYSKA  DZIECI

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt

I miejsce SP9

II miejsce SP1

III miejsce SP11

IV miejsce SP5

V miejsce SP7

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce chłopców

I miejsce SP1 – awans

II miejsce SP1 II

III miejsce SP5

IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt

I miejsce SPUKSO Ostrów – awans

II miejsce SP1 – awans

III miejsce SP 11

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce chłopców

I miejsce SP1 Ostrów

II miejsce SP Edukator Ostrów

III miejsce SP5

Piłka siatkowa

IGRZYSKA  DZIECI

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce SP Biskupice Ołoboczne

II miejsce SP Raszków

III miejsce SP 9

IV miejsce SP Lewków

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej chłopców

I miejsce SP Raszków

II miejsce SP Nowe Skalmierzyce

III miejsce SP Topola Mała

IV miejsce SP6 Ostrów

IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

Mistrzostwa Ostrowa wielkopolskiego w piłce siatkowej chłopców

I miejsce SP14 – awans

II miejsce SPUKSO

III miejsce SP2

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej chłopców

I miejsce SP Raszków

II miejsce SP Ociąż

III miejsce SP 14 Ostrów

IV miejsce SP Sobótka

V – VI miejsce  SP Wielowieś i SP Janków Przygodzki

VII miejsce SP Odolanów

AEROBIK

Wyniki Mistrzostw Ostrowa wielkopolskiego i Powiatu Ostrowskiego:

IGRZYSKA  DZIECI

I miejsce SP Raszków

II miejsce SP 11 Ostrów

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce SP Raszków

II miejsce Janków Przygodzki

« Poprzednia strona
Next Page »