Piłka plażowa

Na doskonale przygotowanych boiskach odbyły się w Jankowie Przygodzkim mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego i Powiatu Ostrowskiego w plażowej piłce siatkowej dziewcząt i chłopców IMS.

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA

dziewczynki:

1 miejsce  SP Janków Przygodzki I awans

2 miejsce SP Janków Przygodzki II

3 miejsce SP Raszków

4 miejsce SP 2 O-w

5 miejsce SP 1 O-w

chłopcy:

1 miejsce SP14 O-w  – awans

2 mie3jsce SP Raszków

3 miejsce SP Janków Przygodzki

Zawody przeprowadzono ze środków finansowych Urzędu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i Starostwa Ostrowskiego.

 

Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna

Zawody odbędą się  9 maja o godzinie 10.00 na stadionie KS STAL ul. Kusocińskiego

NOWY TERMIN

Mistrzostwa w plażowej piłce siatkowej odbędą się 7 maja w Jankowie Przygodzkim o godzinie 10.00

4-bój LA –

Wyniki mistrzostw Ostrowa Wielkopolskiego w 4-boju LA dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci – 24.04.2018

Dziewczynki:

I miejsce SP Sióstr Salezjanek  – 1342 pkt – awans

II miejsce SP 1   –  1054 pkt awans

III miejsce SP 7  – 983 pkt

IV miejsce SP 11  – 867 pkt

V miejsce SP 6  – 713 pkt

VI miejsce SP 5  – 689 pkt

VII miejsce SP 9  – 563 pkt

VIII miejsce SP 13  – 467 pkt

Najlepszy wynik indywidualny uzyskała Iga Kanicka z SP Sióstr Sal. 356 pkt.

Chłopcy:

I miejsce SP 1 — 722 pkt   – awans

II miejsce SP 13  – 715 pkt  – awans

III miejsce SP 9   – 712 pkt

IV miejsce SP 11    – 706 pkt

V miejsce  SP 6   – 693 pkt

VI miejsce SP 7  – 667 pkt

VII miejsce SP Edukator  – 614 pkt

VIII miejsce SP 5   – 414 pkt

Najlepszy wynik indywidualny uzyskał Dawid Frankowski z SP 11  – 190 pkt.

Drużynowe Mistrzostwa w Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci SZS.

Biegi przełajowe ze względu na złe warunki pogodowe zostały rozegrane 23.04 br. Wzieły w nich udział wszystkie szkoły naszego miasta. Indywidualnych startów było 309, w tym biegało 152 dziewczynki i 157 chłopców. Do zawodówpowiatowych awansowały najlepsze drużyny imprezy miejskiej i po trzy najlepsze zawodniczki i zawodnicy indywidualnie.

WYNIKI:

IGRZYSKA DZIECI – dziewczynki

I miejsce SP Sióstr Salezjanek  – 705pkt

II miejsce SP11  – 648pkt

III miejsce SP1  – 646pkt

IV miejsce SP6  – 612 pkt

V miejsce  – SP7   -591pkt

VI miejsce  – SP5  – 558pkt

VII miejsce SP9  –  555pkt

VIII miejsce   – SP Edukator  – 534 pkt

IX miejsce SP13  – 497

X miejsce SP4  – 222 pkt

Awans indywidualny dziewczęta klas IV i młodsze

1 miejsce Lena Kanicka SP Sióstr Sal.

2 miejsce Klaudia Rucińska SP Sióstr Sal.

3 miejsce Zuzanna Praźmo SP 13

Awans indywidualny dziewcząt klas V i VI

1 miejsce Lena Dąbrówka SP Sióstr Sal.

2 miejsce Joanna Dominik SP7

3 miejsce Wiktoria Szych SP1

IGRZYSKA DZIECI  – chłopcy

I miejsce SP 7  – 657pkt

II miejsce SP 6  – 610 pkt

III miejsce SP Sióstr Sal. 604 pkt

IV miejsce SP 1   – 591 pkt

V miejsce SP Sdukator  591 pkt

VI miejsce SP 5  – 567 pkt

VII miejsce SP 11  – 567 pkt

VIII miejsce SP 13  – 447pkt

IX miejsce SP 9  – 475 pkt

X miejsce SP 2  – 338 pkt

XI miejsce SP 4   – 277 pkt

XII miejsce SP 14  – 193 pkt

Awans indywidualny chłopców klas IV i młdsi

1 miejsce Bartosz Bil SP 2

2 miejsce Bartosz Domaniewski  SP 2

3 miejsce  Mateusz Wawrzyniak SP 5

Awans indywidualny chłopców z klas V i VI

1 miejsce Jacek Rutecki SP1

2 miejsce Piotr Klóska SP Edukator

3 miejsce Mikołaj Zebrzuwski SP 5

IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ  – dziewczynki

1 miejsce SP 14    – 373 pkt

2 miejsce SP 2   – 345 pkt

3 miejsce SP 1   – 326 pkt

4 miejsce SP Sdukator  -321 pkt

Awans indywidualny dziewcząt

1 miejsce Beata Dominik SP 14

2 miejsce Nadia Błaszczyk SP 2

3 miejsce Zuzanna Zwierz SP 14

\IGRZYSKA MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ  – chłopcy

1 miejsce SP Sióstr Sal.  – 365 pkt

2 miejsce SP1  – 355 pkt

3 miejsce SP 14  – 314 pkt

4 miejsce SP 2   – 313 pkt

5 miejsce SP UKSO   – 310 pkt

6 miejsce SP Edukator  – 282pkt

Awans indywidualny chłopców

1 miejsce Damian Drosdowski SP Sióstr Sal.

2 miejsce Adam Chatian SP 1

3 miejsce Jakub Sobczak SP 14

Zwycięskie szkoły oraz 3-ka najlepszych indywidualnie zawodniczek i zawodników wyjeżdżają 27 kwietnia do Raszkowa.

Wyjazd o godzinie 8.40 sprzed L’ Clerka ( parking).

Impreza sfinansowana w całości ze środków finansowych Urzędu Miasta Pstrowa Wielkopolskiego.

Organizatorzy – OSZS _ serdecznie dziękują za opiekę medyczną podczas zawodów

Szpitalnemu  Oddziałowi  Ratunkowemu

 

 

« Poprzednia strona
Next Page »