PIŁKA RĘCZNA

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w piłce ręcznej chłopców

IGRZYSKA  DZIECI

I miejsce SP11 – awans

II miejsce SP9 – awans

III miejsce SP Nowe Skalmierzyce

IV miejsce SP Skalmierzyce

KOSZYKÓWKA

IGRZYSKA  DZIECI

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt

I miejsce SP9

II miejsce SP1

III miejsce SP11

IV miejsce SP5

V miejsce SP7

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce chłopców

I miejsce SP1 – awans

II miejsce SP1 II

III miejsce SP5

IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt

I miejsce SPUKSO Ostrów – awans

II miejsce SP1 – awans

III miejsce SP 11

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce chłopców

I miejsce SP1 Ostrów

II miejsce SP Edukator Ostrów

III miejsce SP5

Piłka siatkowa

IGRZYSKA  DZIECI

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce SP Biskupice Ołoboczne

II miejsce SP Raszków

III miejsce SP 9

IV miejsce SP Lewków

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej chłopców

I miejsce SP Raszków

II miejsce SP Nowe Skalmierzyce

III miejsce SP Topola Mała

IV miejsce SP6 Ostrów

IGRZYSKA  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

Mistrzostwa Ostrowa wielkopolskiego w piłce siatkowej chłopców

I miejsce SP14 – awans

II miejsce SPUKSO

III miejsce SP2

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej chłopców

I miejsce SP Raszków

II miejsce SP Ociąż

III miejsce SP 14 Ostrów

IV miejsce SP Sobótka

V – VI miejsce  SP Wielowieś i SP Janków Przygodzki

VII miejsce SP Odolanów

AEROBIK

Wyniki Mistrzostw Ostrowa wielkopolskiego i Powiatu Ostrowskiego:

IGRZYSKA  DZIECI

I miejsce SP Raszków

II miejsce SP 11 Ostrów

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce SP Raszków

II miejsce Janków Przygodzki

PIŁKA SIATKOWA

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego

Piłka siatkowa dziewcząt I miejsce SP1, II miejsce SP11, III miejsce SP14, 

IV-V SP2 i SP Edukator, VI-VII SPUKSO i SP9

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego

I miejsce Janków Przygodzki – awans, II miejsce SP Raszków, III miejsce SP Ociąż,

IV miejsce SP Sobótka, V-VI miejsce SP Odolanów i SP1 Ostrów

« Poprzednia strona
Next Page »