Wszystkie zawody rozpoczynają się o godzinie 10.oo

Proszę zwrócić uwagę na kosmetyczne zmiany terminów spowodowane terminami zawodów wojewódzkich.

Koszykówka – Igrzyska dzieci

W rozegranych w hali SP11 mistrzostwach Ostrowa i Powiatu Ostrowskiego Igrzysk Dzieci SZS w koszykówce dziewcząt udział wzieły wszystkie zgłoszone szkoły podstawowe ( 5 drużyn ). Po stojącym na dobrym poziomie turnieju klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce SP9 Ostrów  – 4 zw.

II miejsce SP1                 -3zw.

III miejsce SP11              – 2zw.

IV miejsce SP5                – 1zw.

V miejsce SP7

Drużyny szkół nr 9 i nr 1 awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą sie w marcu w Ostrowie Wielkopolskim.

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, a reprezentacje które zajęły I-III miejsce  medale i puchary ufundowane przez Urząd Miasta Ostrów  Wielkopolski.

Igrzyska Dzieci – koszykówka chłopców

W dniu 15.02.2018 w SP1 odbył się mecz koszykówki chłopców w ramach Igrzysk Dzieci, w którym spotkały się drużyny SP1 I i SP1 II. Zwycięstwo przypadło SP1 I i ona będzie reprezentować  Ostrów w zawodach rejonowych.

W turnieju, niestety, zabrakło zgłoszonych SP4, SP5, SP Edukator, i Szoły Polskich Noblistów z Nowych Skalmierzyc.

Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w siatkówce

Mistrzostwa Ostrowa wielkopolskiego w ramach Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców, 13.022019 w sali SP6

W mistrzostwach udział wzieły: SP5,SP6, SP S.Salezjanek

Wyniki spotkań:

SP6 – SP S>Sal. 1:2

SP5 – SP S.Sal. 0:2

SP6 – SP5 2:0

Klasyfikacja końcowa

I miejsce SP6 – awans do zawodów powiatowych

II miejsce SP5, III miejsce SP S.Sal. ( drużyna nie spełniała wymogów regulaminowych)

W zawodach nie wzieły udziału zgłoszone do mistrzostw SP7, SP Edukator i SP4

Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w siatkówce

Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w ramach Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt odbyły się w hali SP6 w dniu 12.02.2019.

Brały udział w nich udział: SP5,SP9, SP7.

Wyniki spotkań:

SP5 – SP9 1:2

SP9 – SP7 2:0

Sp7 – SP5 2:0

Klasyfikacja końcowa I miejsce SP9, II miejsce SP7, III miejsce SP5

W turnieju zabrakło zgłoszonych wcześniej SP4 i SP11

Next Page »