Mistrzostwa Ostrowa w drużynowych biegach przełajowych

Piaski-Szczygliczka, 24.07.17 

I dziewczęta 2006 i młodsze

1 miejsce Joanna Dominik SP nr 7 * , 2 miejsce Lena Kanicka SP S.Sal. * 3 miejsce Amelia Grzegorowska SP nr 6 *

startowały 33 dziewczynki

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP1 – 505p *, 2 miejsce SP 6 –485p, 3 miejsce SP 9- 383 p, 4 miejsce SP 5 – 378p

5 miejsce SP13 – 345p, 6 miejsce SPS.Sal. 456p, 7 miejsce SP 7 – 100p

II dziewczęta 2004 – 2005

1 miejsce Nadia Błaszczak SP13 *, 2 miejsce Inga Kanicka SP S.Sal. *,  3 miejsce Lena Dąbrówka SP5

4 miejsce Ewa Dominik SP7 * Startowały 434 dziewczynki.

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP5 – 472p(6), 2 miejsce SP1 – 442p(6), 3 miejsce SP9 – 441p(6) , 4 miejsce SP6 – 438p(6),

5 miejsce SP13 – 423p(6), 6 miejsce SP7- 328p(5), 7 miejsce SP Edukator – 275p(5), 8 miejsce SP S.Sal. – 338p(4)

III chłopcy 2006 i młodsi

1 miejsce Michał Derrwich SP13, 2 miejsce Jacek Rutecki SP1, 3 miejsce Kacper Mielniczek SP S.Sal.- 338p(4)

Startowało 30 chłopców

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP 1 – 490p*(6) , 2 miejsce SP5 – 481p(6), 3 miejsce SP9 – 455p(6). 4 miejsce SP6 – 433p(6),

5 miejsce SP S.Sal. – 261p(3), 6 miejsce SP13 – 246p(3).

IV chłopcy 2004 – 2005

1 miejsce Dawid Kalwarski SP9, 2 miejsce Jakub Sobczak SP1, 3 miejsce Szymon Konieczny SP9

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP9 – 477p *(6), 2 miejsce SP1 – 456p(6), 3 miejsce SP Edukator – 456p(6). 4 miejsce SP5 -435p(6),

5 miejsce SP13 – 409p(6), 6 miejsce SP7 – 401p(6), 7 miejsce SP6 – 388p(6), 8 miejsce SP S.Sal. 136p(2)

V dziewcząta Gimnazja

1 miejsce Beata Dominik G-4 *, 2 miejsce Olga Witczak G-4 *, 3 miejsce Hanna Marciniak G JPII *

startowały 24 dziewczyny

Wyniki drużynowe

1 miejsce G-4 – 508p (6) * ,2 miejsce G JPII – 506p (6), 3 miejsce G-1 – 482p (6), 4 miejsce G-3 471p (6)

VI chłopcy Gimnazja

1 miejsce Damian Kubicki G-4, 2 miejsce Damian Drozdowski G S.Sak., Szymon Grodzki G S.Sal.

startowało 21 chłopców

Wyniki drużynowe

1 miejsce G S.Sal 520p (6) *, 2 miejsce G1 – 485p (6), 3 miejsce G2 – 417p(5),  4 miejsce G3 –  332p (4)

  • – awans do zawodów powiatowych (6),(5) startujących w szkołach uczniów.

4-bój

Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w 4-boju LA 10 kwietnia 2017

Klasyfikacja dziewcząt

1 miejsce SP Sióstr Salezjanek – 936p *; 2 miejsce SP nr 5 – 862p *

3 miejsce SP nr 1 – 840p; 4 miejsce SP nr 13 – 832p

5 miejsce SP nr6 – 711p; 6 miejsce SP nr 9 – 709p

7 miejsce SP nr 7 – 610p 

Klasyfikacja chłopców

1 miejsce SP nr 9 – 1029p *; 2 miejsce SP nr 5 – 807p *

3 miejsce SP nr 6 – 747p; 4 miejsce SP nr 13 – 744p

5 miejsce SP nr 7 – 697p; 6 miejsce SP S.Sal. – 625p

7 miejsce SP nr 1 – 603 p

  • *awans drużyn do zawodów powiatowych – 8 maja 2017 r.w Ostrowie Wielkopolskim w SP nr 1

  •  UWAGA !!! zmiana terminu

 

Mistrzostwa Ostrowa Wlkp i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt, gimnazjada 17.02.2017
Im Gim JPII Ostrów
II m Gim nr3 Ostrów
IIIm Gim Sióstr Sal Ostrów
IV m Gim Nowe Skalmierzyce

Mistrzostwa Ostrowa Wlkp w piłce nożnej, gimnazjada 06.04.17
1m Gim nr 4 Ostrów
2m Gim JPII
3m Gim nr3 Ostrów

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce nożnej , gimnazjada 11.04.2017 Ostrów Wlkp
1m Gim nr4 Ostrów
2m Gim Raszków
3m Gim Sieroszewice
4m Gim Ociąż
5m Gim Chynowa

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej dziewcząt 23.02.2017 Ostrów Wlkp
1m SP Janków Przygodzki
2m SP Ociąż
3m SP Raszków
4m SP9 Ostrów Wlkp
5m SP Topola Mała
6m SP7 Ostrów Wlkp
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp w piłce siatkowej chłopców 25.02.2017
1m SP9 Ostrów
2m SP7
3m SP11
4m SP4
5m SP1
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt szkół podstawowych
28.01 2017
1m SP1 Ostrów
2m SP11
3m SP6
4m SP9
5m SP5
6m SP7
Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych , Raszków 02.03.2017
1m SP9 Ostrów
2m SP Topola Mała
3m SP Biskupice Ołoboczne
4m SP Raszków
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce chłopców szkół podstawowych, 06.03.2017,03.03.2017
1m SP5 Ostrów
2m SP1 Ostrów