Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w piłce ręcznej  Szkół Gimnazjalnych dziewcząt.

Mistrzostwo zdobyła drużyna z Gimnazjum Odolanów

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego SZS  w Warcabach klasycznych  Szkól Podstawowych

 

1.Maciej Poprawa – SP ODOLANÓW        pkt12

  1. Mikołaj Żmijowski – SP ODOLANÓW    pkt 9
  2. Paweł Obsadny – SP RASZKÓW             pkt 8
  3. Oczkowski Kacper – SP Raszków            pkt 8

5, Adam Mielcarek – SP Raszków                pkt. 7

  1. Mikołaj Robakowski – SP TARCHAŁY  pkt.7

DZIEWCZĘTA startowało 12 uczennic  

   1. Kinga Andrzejak – SP UCIECHÓW        pkt 9

   2. Julia Lisik – SP ŁĄKOCINY                     pkt 9 

   3. Aleksandra Wlosik – SP RASZKÓW    pkt 8     

   4. Izabela Talaga – SP Daniszyn             pkt 8   

   5. Marzena Gryta – SP HUTA                 pkt 8

  6. Oliwia Pietrasiak – SP ODOLANÓW   pkt.6

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego  SZS w Warcabach 64 polowych  Szkól Podstawowych                                                                                                                                                                                                                                       Maciej Poprawa – SP ODOLANÓW    12 pkt

  • Mikołaj Żmijowski – SP ODOLANÓW   9 pkt.
  • Paweł Obsadny – SP RASZKÓW             8 pkt
  • Oczkowski Kacper – SP Raszków             8 pkt
  • Adam Mielcarek – SP Raszków                 7 pkt
  • Mikołaj Robakowski – SP TARCHAŁY   7 pkt

DZIEWCZĘTA startowało12 uczennic

  • Kinga Andrzejak – SP UCIECHÓW       9 pkt
  • Julia Lisik –              SP ŁĄKOCINY          9 pkt
  • Aleksandra Włosik – SP RASZKÓW    8 pkt
  • Izabela Talaga – SP Daniszyn                8 pkt
  • Marzena Gryta – SP HUTA                    8 pkt
  • Oliwia Pietrasiak – SP ODOLANÓW    8 pkt

 

 

 

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce chłopców – gimnazja
I miejsce Gimnazjum nr 3 Ostrów Wielkopolski
II miejsce Gimnazjum Nowe Skalmierzyce
Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych.
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 9 Ostrów Wielkopolski
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 Ostrów Wielkopolski
III miejsce Szkoła Podstawowa Nowe Skalmierzyce
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 9 Ostrów Wielkopolski