Wyniki Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego w Unihokeju dziewcząt – Gimnazja.

Gorzyce Wielkie 27.10.2016



1Do turnieju przystąpiły drużyny: Gimnazjum w Odolanowie, Gimnazjum w Sośniach, Gimnazjum Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wlkp. Gimnazjum w Raszkowie, Gimnazjum w Gorzycach Wielkich. read more »

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkól Gimnazjalnych CHŁOPCÓW  w Tenisie Stołowym „ GIMNAZJADA 2016„  w roku szkolny 2016/2017                             



dsc_5828

W dniu 20.10.2016 w sali sportowej przy Gimnazjum w  Wierzbnie  Powiatowy Szkolny Związek Sportowy  w Ostrowie Wielkopolskim zorganizował Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkól Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym  na rok szkolny 2016/2017  w kategorii chłopców        .Do zawodów powiatowych przystąpiło 6 reprezentacji szkól gimnazjalnych mistrzowie poszczególnych gmin  powiatu ostrowskiego i  miasta Ostrów Wlkp. .Zawody  Powiatowy rozgrywano w dwóch grupach  systemem  każdy z każdym   a następnie najlepsze drużyny  w poszczególnych grupach spotkały się w finale w meczu o I miejsce   a drugie drużyny w grupie  w meczu o III miejsce . Zawody  sędziował nauczyciel WF Gimnazjum Wierzbnie kol. Tomasz Sroka read more »

Wyniki Mistrzostw Miasta i Powiatu Ostrowskiego w szachach drużynowych:

gimnazja
1 Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Ostrów Wlkp.
2 Gimnazjum im. Polskich Noblistów Nowe Skalmierzyce
3 Gimnazjum nr 3 im. Polskich Olimpijczyków Ostrów Wlkp.
szkoły podstawowe
1 SP 1 Ostrów Wlkp.
2 SP 11 Ostrów Wlkp.
3 SP 5 Ostrów Wlkp.
4 SP 7 Ostrów Wlkp.
Henryk Doba

                                                  

 

 

 

 Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/2017
19.10.2016 – Szkoła Podstawowa w Daniszynie read more »

Wyniki   Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego w Unihokeju chłopców –Gimnazja

Gorzyce Wielkie   21.10.2016

uniuni

 

Do turnieju przystąpiły : Gim. Sośnie, Gim. Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wkp. i Gim. Gorzyce Wielkie.

Wyniki:

Gorzyce W.        6-1   Sośnie

Ostrów Wlkp.   2-9   Gorzyce W.

Sośnie                2-5       Ostrów Wlkp.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce Gimnazjum w Gorzycach Wielkich

2 miejsce Gimnazjum Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wlkp.

3 miejsce Gimnazjum w Sośniach

 

Next Page »