Komunikat organizacyjny

Finał w lekkiej atletyce w Poznaniu.  Wyjazd uczniów ostrowskich szkół

w dniu 7 czerwca ( środa);  wyjazd autobusu z partingu  Leclerca o godzinie 6.30

 

Gimnazjada – wyniki LA

2017-05-10_Gimnazjada Powiatowa Ostrów

WYNIKI 4-boju LA

PROGRAM_CZWÓRBÓJ_DZIEWCZĘTA 2012

_PROGRAM_CZWÓRBÓJ_CHŁOPCY_

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w drużynowych biegach przełajowych – Raszków 27.04.2017



Szczegółowe wyniki w zakładce wyniki, fotoreportaż w zakładce galeria

               Gimnazja                    Dziewczęta    klasy 1-3                              Rocznik 2001  i młodsze    
Gimnazjum MIEJSCE
Gim. 4 Ostrów Wlkp 1110 1
Gim. Nowe Skalmierzyce 1103 2
Gim. Raszków 1090 3
Gim. Świeca 1044 4
Publ. Gim. im.Jana Pawła II Ostrów Wlkp 189 5

 

               Gimnazja                         Chłopcy     klasy 1-3                              Rocznik 2001  i młodsi    
Gimnazjum MIEJSCE
Gim. Ociąż 1123 1
Gim. Sióstr Salezjanek Ostrów Wlkp 1077 2
Gim. Raszków 1068 3
Gim. Świeca 1068 4
Gim. 4 Ostrów Wlkp 200 5
Szkoła Podstawowa                 Dziewczęta    klasy 4                               Rocznik 2006  i młodsze PKT   
Szkoła MIEJSCE
SP Raszków 1117 1
SP 1 Ostrów Wlkp 1076 2
SP Nowe Skalmierzyce 901 3
SP 7 Ostrów Wlkp 200 4
SP 6 Ostrów Wlkp 195 5
SP Sióstr Salezjanek Ostrów Wlkp 192 6

 

 

 

     Szkoła Podstawowa                 Chłopcy     klasy 4                                     Rocznik 2006  i młodsi PKT   
Szkoła MIEJSCE
SP Raszków 1101 1
SP 1 Ostrów Wlkp 1079 2
SP Nowe Skalmierzyce 926 3
SP Rososzyca 365 4
SP Sióstr Salezjanek Ostrów Wlkp 190 5
SP 13 Ostrów Wlkp 187 6
SP Droszew 178 7

Adam Dutkowski

Mistrzostwa Ostrowa w drużynowych biegach przełajowych

Piaski-Szczygliczka, 24.07.17 

I dziewczęta 2006 i młodsze

1 miejsce Joanna Dominik SP nr 7 * , 2 miejsce Lena Kanicka SP S.Sal. * 3 miejsce Amelia Grzegorowska SP nr 6 *

startowały 33 dziewczynki

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP1 – 505p *, 2 miejsce SP 6 –485p, 3 miejsce SP 9- 383 p, 4 miejsce SP 5 – 378p

5 miejsce SP13 – 345p, 6 miejsce SPS.Sal. 456p, 7 miejsce SP 7 – 100p

II dziewczęta 2004 – 2005

1 miejsce Nadia Błaszczak SP13 *, 2 miejsce Inga Kanicka SP S.Sal. *,  3 miejsce Lena Dąbrówka SP5

4 miejsce Ewa Dominik SP7 * Startowały 434 dziewczynki.

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP5 – 472p(6), 2 miejsce SP1 – 442p(6), 3 miejsce SP9 – 441p(6) , 4 miejsce SP6 – 438p(6),

5 miejsce SP13 – 423p(6), 6 miejsce SP7- 328p(5), 7 miejsce SP Edukator – 275p(5), 8 miejsce SP S.Sal. – 338p(4)

III chłopcy 2006 i młodsi

1 miejsce Michał Derrwich SP13, 2 miejsce Jacek Rutecki SP1, 3 miejsce Kacper Mielniczek SP S.Sal.- 338p(4)

Startowało 30 chłopców

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP 1 – 490p*(6) , 2 miejsce SP5 – 481p(6), 3 miejsce SP9 – 455p(6). 4 miejsce SP6 – 433p(6),

5 miejsce SP S.Sal. – 261p(3), 6 miejsce SP13 – 246p(3).

IV chłopcy 2004 – 2005

1 miejsce Dawid Kalwarski SP9, 2 miejsce Jakub Sobczak SP1, 3 miejsce Szymon Konieczny SP9

Wyniki drużynowe

1 miejsce SP9 – 477p *(6), 2 miejsce SP1 – 456p(6), 3 miejsce SP Edukator – 456p(6). 4 miejsce SP5 -435p(6),

5 miejsce SP13 – 409p(6), 6 miejsce SP7 – 401p(6), 7 miejsce SP6 – 388p(6), 8 miejsce SP S.Sal. 136p(2)

V dziewcząta Gimnazja

1 miejsce Beata Dominik G-4 *, 2 miejsce Olga Witczak G-4 *, 3 miejsce Hanna Marciniak G JPII *

startowały 24 dziewczyny

Wyniki drużynowe

1 miejsce G-4 – 508p (6) * ,2 miejsce G JPII – 506p (6), 3 miejsce G-1 – 482p (6), 4 miejsce G-3 471p (6)

VI chłopcy Gimnazja

1 miejsce Damian Kubicki G-4, 2 miejsce Damian Drozdowski G S.Sak., Szymon Grodzki G S.Sal.

startowało 21 chłopców

Wyniki drużynowe

1 miejsce G S.Sal 520p (6) *, 2 miejsce G1 – 485p (6), 3 miejsce G2 – 417p(5),  4 miejsce G3 –  332p (4)

  • – awans do zawodów powiatowych (6),(5) startujących w szkołach uczniów.
Next Page »